EMRE KASAP

EN
500px Facebook Twitter Flickr Flickr
ANASAYFA FOTOĞRAF BLOG İLETİŞİM HAKKINDA

CanonTurk Ropörtajım ve Tavsiye İnternet Siteleri

05 Mart 2013 Salı

Bugünlerde internette takip ettiğim bazı siteler ve forumlar hakkında bilgi vermeyi düşündüğüm bir yazı tasarlar ve bu yazıyı sürekli ertelerken, bahsedeceğim forumlardan biri olan CanonTurk'le gerçekleşen röportajım, tembelliğimi abartmamam gerektiğini hissettirdi.

- www.canonturk.com CANONTURK

Profesyonel ve amatör bir çok fotoğraf sevdalısının, düzgün bir ortamda fikir alış verişi yapabildiği bir site CanonTurk. Mert Gündoğdu ve Tahir Yıldız tarafından kuruluşlarının üzerinden çok fazla bir zaman geçmemesine rağmen, hızlı bir şekilde Türkiye'de bir boşluğun dolduğunu düşünüyorum bu adreste. Aşağıdaki bağlantıdan da benimle yapılan röportaja ulaşabilirsiniz.

Fotoröportaj - Emre KASAP

- www.dijitalfokus.com DIJITAL FOKUS

Bu forumu yeni tanımış bulunmaktayım ve online olduğum süreyi ciddi manada keyifli geçirmekteyim. Bu forumda genellikle üst seviye lensler ve Full Frame makineler üzerinden gerçekleşen sohbetleri okurken siz siz olun bütçenizi şaşırmayın. yoksa kendinizi bir anda L serisi Prime lensler hayâl ederken bulabilirsiniz.

- www.1x.com 1X

İşte burası er meydanıdır. Tamamen olmasa da, büyük oranda iyi fotoğraf izleyebileceğiniz bir site. Doğrudan girin ve izleyin derim ki çok yoruma ihtiyacı olan bir adres değil.

Bunun dışında meşhur Deviant ve Flick gibi siteleri takip etmek bana biraz eziyet gibi gelmekte. Bunun yerine sevdiğim fotoğrafçıların sitelerini takip etmeyi daha faydalı buluyorum. Peki bu fotoğrafçılar kimler? O da yakında başlayacağım yazı dizisinin konusu olsun.

Fotoğrafla kalınız.

Selamlar.

Bu yazı hakkındaki yorumunuz?

E-Posta adresiniz gizli kalacaktır. Tüm alanların girilmesi zorunludur.

Fotoğraf ve Blog Arşivinde Ara
Enes ŞAHİN